S.J. Brennenstuhl | K.W. Janoska

Kim jesteśmy?

Hejka!

Nazywamy się Szymon oraz Katarzyna. Jesteśmy parą 25-latków, którzy postanowili spełnić swoje marzenie. 

Historia rozpoczynająca się w „Ścieżkach Przeznaczenia” jest z nami już długo. Pomysł na fabułę rozpoczynał się niewinnie, od pisania do szuflady, pierwszych rysunków, kreacji wspólnego świata, pasji i wzajemnej miłości. Wtedy nie spodziewaliśmy jeszcze, że za parę lat ujrzy on światło dzienne!

Pozwólcie nam zabrać Was do Erethreis – magicznego świata pełnego światła i mroku, które wzajemnie się dopełniają.

Czy to razem, czy osobno

Poznaj nas bliżej 🙂

S.J. Brennenstuhl

PO PROSTU SZYMON 🙂

Urodzony w październiku 1997 roku w Lublinie. Dzieciństwo oraz nastoletnie życie spędził w Kozłówce na Lubelszczyźnie, a obecnie mieszka i studiuje  w samym Lublinie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Od dziecka zafascynowany fantastyką, szczególnie światami wykreowanymi przez J. K. Rowling i J. R. R. Tolkiena. Fan gier komputerowych, podróży, muzyki metalowej, mangi i anime. W wolnych chwilach poświęca się pływaniu, jest również licencjonowanym nurkiem. Pasjonują go mapy oraz ich tworzenie.

Urodzona w czerwcu 1997 roku w małej miejscowości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Skończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku grafika. Rysowniczka i ilustratorka znana pod pseudonimem Beshauke, entuzjastka sztuki (w szerokim tego pojęcia znaczeniu), fantastyki, gier komputerowych oraz bajek, animacji, komiksów i mangi. Od dziecka związana z muzyką. Ma słabość do pluszowych zwierząt, gór i azjatyckiej kuchni.

K.W. Janoska

AKA BESHAUKE

Pytania i odpowiedzi…

...dla wszystkich, którzy pragną wiedzieć więcej!

Choć wszystko zweryfikuje przyszłość, oscylujemy między 6-7 tomami. Historia jest rozległa i chcemy, by każdy z głównych bohaterów dostał swoje prawdziwe pięć minut!

Jesteśmy samowydawcami… z wyboru. 🙂 Włożyliśmy w prace nad „Vasharothem” wiele czasu i wiele uczuć, więc o ile jesteśmy w stanie wykonać coś samemu, będziemy to robić! Chcemy mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wewnątrz oraz wokół książki.

Tak! 🙂 Wszystkie ilustracje oraz grafiki związane z uniwersum wykonuje Kasia, którą w artystycznych social-mediach możecie znać jako Beshauke. Szymon tworzył mapy, a składem i oprawą zajmujemy się wspólnie. Korzystamy jednak z usług redakcji, by książka była jak najbardziej profesjonalna i cieszyła Was jakością w każdym możliwym aspekcie.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, drugim tomem będziemy mogli cieszyć się już latem 2023… 🙂

Każdy z nas ma momenty, w których wykorzystuje cały swój potencjał i zdolności, jednak w całym tekście nie ma strony, która byłaby stuprocentowym wytworem jednej osoby. Dużo rozmawiamy, planujemy i spisujemy wszystko wspólnie… Rozdział po rozdziale. 🙂

Dziękujemy, że dotarłeś/dotarłaś aż tutaj! Mamy nadzieję, że udało nam się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Zanim wyruszysz dalej, pamiętaj, że każdy z nas niesie w sobie przepiękną historię - zlepek światła i cienia, tworzący niesamowite, egzystencjonalne witraże, mieniące się tysiącem barw! Nie bój się gonić za szczęściem i marzeniami. Są tego warte. : )
- Szymon i Kasia -