Okładka „Vasharoth: Grzechy Przeszłości”

MAMY TO! Kochani, z pełną dumą możemy przedstawić Wam przód okładki drugiego tomu sagi Vasharoth! Zobaczcie Soujiego i Zębika, zdobiących front książki "Vasharoth: Grzechy Przeszłości".

MAMY TO! Kochani, z pełną dumą możemy przedstawić Wam przód okładki drugiego tomu sagi Vasharoth!

Pewnie część z Was już wie – motywem przewodnim dla „Grzechów Przeszłości” będzie Souji w towarzystwie swojego wiernego harpaka, Zębika. Chłopaki prezentują się naprawdę dumnie! 😀

Po weekendzie podzielimy się z Wami dokładnymi danymi technicznymi książki, planowaną datą preorderu oraz premiery. Napiszemy też parę słów o procesie redakcyjnym oraz patronach – jest na co czekać.

A tutaj mała notka techniczka od Kasi, prosto z naszego instagrama (możecie dać jej tam znać co sądzicie na temat pracy):

Naprawdę, dałam z siebie wszystko. Starałam się też, aby Souji i Zębik (który z pewnością będzie warczał na Annabel) pasował do stylu oraz klimatu, jaki prezentowała okładka pierwszego tomu. Co sądzicie? Koniecznie dajcie znać!

W postach na instagramie oraz facebooku znajdziecie timelapse, który na poczet intagramowego formatu został przyśpieszony do długości jednej minuty. W oryginale trwa niespełna 57 minut, jednak trudno oszacować, ile realnego czasu zajął mi proces widoczny na filmie. Sam rysunek mógł zająć od 25 do 30 godzin ciągłego rysowania, choć może i więcej? Nie wliczam w to oczywiście wszystkich moich mental breakdance’ów, zwątpień oraz skłonności do ciągłego poprawiania narysowanych już elementów (co możecie zauważyć na nagraniu). Nie pomagało też to, że jestem naturalną slow-drawerką… xD W czas nie wliczam także resarchu oraz projektowania koncepcyjnego.

To taki mały „rys techniczny” dla zainteresowanych! Lubicie informacje, które stoją za wykonaniem jakiejś rzeczy? Nie wiem, czy warto o tym wspominać, ale może w dobie generowanych rysunków, ma to sens…?

Dużo ciepła i miłości,

Wasi – Sz. & K.